18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nie jest dobrze

"Żar tropików" nadciąga! Taka pogoda w grudniu, to masakra

17.12.2019  07:49
"Żar tropików" nadciąga! Taka pogoda w grudniu, to masakra
"Żar tropików" nadciąga! Taka pogoda w grudniu, to masakra Fot: Shutterstock

Pogoda szaleje i to bardzo. Tydzień przed Bożym Narodzeniem, gdy każdy marzy o białych świętach, dostajemy bardzo dziwną i niekoniecznie miłą niespodziankę. Temperatury sięgną nawet 15 stopni na plusie!

Miała być zima trzydziestolecia i może jeszcze kiedyś będzie, ale zanim nastąpi, musimy jakoś przeżyć bardzo przedwczesną wiosnę. To nie żart. Jest grudzień, a pogoda funduje nam nietypowy (nie jesteśmy pewni, czy trafiony) prezent.

Będzie ciepło, aż za ciepło jak na tę część roku. Uważajcie więc, bo przy takich skokach temperatur, najłatwiej o złapanie paskudnego wirusa, katar, gorączkę i duszący kaszel.

Grudniowy żar

Ale miało być o pogodzie, a ta zadziwia. Jak podaje TVN Meteo, do Polski nadciąga grudniowy "żar tropików". Temperatury w całym kraju utrzymywać się będą powyżej 0, przy czym na północnym wschodzie kraju osiągną maksymalnie do 7 stopni, a na południowym zachodzie nawet 15 stopni Celsjusza! Kulminacyjnym, najcieplejszym dniem ma być środa. Później powolutku zacznie się troszkę ochładzać.

Wysokim temperaturom, we wtorek i w środę towarzyszyć będzie chwilowe rozpogodzenie. W czwartek na powrót zacznie się chmurzyć.

We wtorek na południu kraju nadal silny wiatr, w porywach nawet do 80km/h.

Pogoda we wtorek

Pogoda

Pogoda w środę

Pogoda
Przeczytaj więcej
Komentarze