18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Alert RBC

Pogodowa groza, rządowy alarm. "Znajdźcie bezpieczne schronienie"

20.06.2020  16:16
Pogodowa groza, rządowy alarm. "Znajdźcie bezpieczne schronienie"
Pogodowa groza, rządowy alarm. "Znajdźcie bezpieczne schronienie" Fot: Brian A Jackson/Shutterstock

Alert RBC postawił dziś Polaków na nogi. Lato robi się naprawdę wyjątkowo niebezpieczne. Burze, grad, gwałtowna pogoda i ostre nawałnice - właśnie to nas czeka.

Alert RBC wprawił dziś Polaków w konsternację. Za oknami widzimy piękną, letnią pogodę, ale to niestety tylko chwilowy stan. Już wkrótce w większości kraju pojawią się niesamowicie niebezpieczne zjawiska pogodowe.

Alert RBC dotarł do Polaków

W ten weekend nad Polską pojawią się burze, grad, a w niektórych miejscach nawet... trąby powietrzne. Burze spodziewane są głównie na wschodzie, północy oraz w centrum kraju. Dlatego właśnie rząd apeluje do obywateli, by na siebie uważali.

Uwaga! Dziś (20.06) i w nocy prognozowane są burze z gradem i silny wiatr. Możliwe lokalne podtopienia. W trakcie burzy znajdź bezpiecznie schronienie

- brzmi treść alertu RBC. 

Temperatura dziś również nie będzie tak upalna, jak mogliśmy się spodziewać. Zdecydowanie najzimniej będzie w Katowicach, gdzie termometry w ciągu dnia wskażą 17 st. C. Najcieplej w Białymstoku: 28 st. C. W niedzielę najzimniej będzie z Zakopanem, termometry pokażą 15 st. C., a najcieplej także w Białymstoku: 29 st. C.

Miejmy nadzieję, że astronomiczne lato, które właśnie dziś się rozpoczyna - będzie dla nas w późniejszych swoich dniach łaskawsze. Oby alert RBC nie był więcej potrzebny.

Przeczytaj więcej
Komentarze