18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Porywisty, silny wiatr i ulewy. Wtorek nas zmiecie

05.11.2019  08:05
Porywisty, silny wiatr i ulewy. Wtorek nas zmiecie
Porywisty, silny wiatr i ulewy. Wtorek nas zmiecie Fot: Beata Zawrzel/REPORTER

Silny wiatr i ulewy - to dziś nam przypadnie w udziale. Wtorek będzie dniem wyjątkowo nieprzyjemnym pod względem pogody. 

Porywisty, silny wiatr i paskudne ulewy ogarną dziś całą Polskę. Jeśli liczyliście na powrót złotej, polskiej jesieni - to nie tym razem. Wtorek w żaden sposób nie będzie dla nas łaskawy. 

Prognoza pogody na wtorek jest nieprzyjemna

Na pocieszenie pozostaje nam spoglądanie na termometry. Mimo ulewy i wiatru - będzie dość ciepło. Wybrzeże będzie mogło się pochwalić temperaturą ok. 10 stopni Celsjusza, zaś w centralnej części kraju liczyć możemy na parę kresek więcej, gdyż - termometry wskażą tam od 13 do 14 stopni Celsjusza. 

Jeżeli zaś chodzi o aurę ogólną - nie ma lekko. Cały kraj będzie mocno zachmurzony, a przejaśnienia pojawią się jedynie miejscami. Z chmur solidnie popada deszcz, dla przykładu na północy oraz południu i kraju prognozowane są jego opady nawet do 5 do 15 litrów na metr kwadratowy. 

W górach wiatr przejdzie wszelkie oczekiwania, wiejąc z prędkością od 80-100 km/h. Na południowym-zachodzie w porywach powieje on z siłą 50-60 km/h.

Poniedziałek nas nie rozpieszczał, a wtorek ewidentnie nie zamierza być od niego lepszym dniem.

logo Tu się dzieje