18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda oszalała

Porzućcie nadzieję. Zimy nie będzie, nadchodzi fala gorąca

14.01.2020  21:29
Porzućcie nadzieję. Zimy nie będzie, nadchodzi fala gorąca
Porzućcie nadzieję. Zimy nie będzie, nadchodzi fala gorąca Fot: DAREK REDOS/REPORTER

Pogoda do reszty zwariowała. Mamy połowę stycznia, a zimy na horyzoncie nie widać. Co więcej, wygląda na to, że zaatakuje nas fala gwałtownego ciepła.

Pogoda w tym roku nie jest dla nas łaskawa. Najpierw zapowiadało się, że czeka nas zima trzydziestolecia, a tymczasem nastał totalny brak zimy. Będzie jeszcze gorzej! Nadchodzi fala ciepła, możemy witać wiosnę.

Zimy nie będzie! Pogoda oszalała

Zimy w tym roku już się nie doczekamy. Przed nami za to jeszcze wyższa temperatura niż ta, której doświadczamy w ostatnich dniach. Nie ma żartów, globalne ocieplenie już zbiera swoje żniwo.

Dziś nastąpi kumulacja ciepłej pogody. Możemy się spodziewać nawet tak wysokich temperatur, jakie panują na zachodzie Europy. Zobaczymy na termometrach nawet do 12 stopni Celsjusza! Biorąc pod uwagę fakt, że jest środek atmosferycznej zimy - to już upały.

Dla przypomnienia warto dodać, że w 1940 roku w Siedlcach odnotowano w styczniu rekord zimna -41 stopni Celsjusza. Teraz jesteśmy bliscy pobicia rekordu zimowego ciepła. 

Coś nam się wydaje, że niedługo za oknami naprawdę wyrosną cytryny. 

logo Tu się dzieje