18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

synoptycy łapią się za głowy

Potworne ochłodzenie i mróz, A POTEM UPAŁ! Pogoda szaleje

19.09.2021  12:48
Do Polski wróci upał!
Do Polski wróci upał! Fot: Shutterstock

Synoptycy znów nas zaskakują, choć pewnie sami też są nieźle skonsternowani, gdy analizują wykresy i prognozują pogodę. Właśnie zapowiedzieli, że w najbliższych dniach wystąpią w Polsce pierwsze przymrozki. A później, całkiem niespodziewanie, znowu zrobi się gorąco.

Wiadomo - jeśli harujemy cały tydzień, to wolny weekend musi być zimny lub deszczowy. Aby tradycji stało się zadość, a Polakom było jeszcze gorzej, tym razem jest i chłodno i mokro jednocześnie. Całą Polskę ogarnęło koszmarne pogorszenie pogody, a podobny stan otrzymać się ma przez kilka kolejnych dni.

W najbliższym tygodniu będzie zimno i buro, z częstymi opadami. Co więcej, w nocy temperatura spaść może miejscami nawet poniżej zera, przynosząc pierwsze przymrozki, a nawet mróz. 

Wraca upał!

Sytuacja ma się jednak jeszcze odwrócić. W czwartek czeka nas chwilowe ocieplenie i temperatury do 20 stopni Celsjusza. Od piątku i w weekend znowu się ochłodzi, a później... Już pod koniec miesiąca czeka nas kolejna zmiana w pogodnie -zacznie się robić ciepło i słonecznie, więcej - może być wręcz upalnie. Prognozje się, że na termometrach zobaczymy nawet 26 stopni Celsjusza! 

Czytaj także
Przeczytaj więcej