18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W głowie się nie mieści

Prognoza pogody na Wigilię i Święta. Tego nawet Jackowski nie przewidział

22.12.2019  11:14
Prognoza pogody na Wigilię i Święta. Tego nawet Jackowski nie przewidział
Prognoza pogody na Wigilię i Święta. Tego nawet Jackowski nie przewidział Fot: JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea i Adam STASKIEWICZ/East News

Krzysztof Jackowski nie przewidziałby, jak bardzo nietypowy szykuje nam się grudzień! Pogoda na Wigilię i Święta Bożego Narodzenia wprawia w ogromne zdumienie. 

Krzysztof Jackowski mimo tego, że potrafi zaglądać w przyszłość (podobno), nie mógłby przewidzieć, jak bardzo zaskoczy nas grudniowa pogoda. Podczas gdy wszyscy czekaliśmy na zimę trzydziestolecia - nawiedził nas przedświąteczny żar tropików.

Wiele osób wciąż liczy na to, że ostatecznie za oknami zobaczymy śnieg - nie ma na to jednak wielkiej nadziei. Prognoza pogody na Wigilię i Święta Bożego Narodzenia zaskoczy wszystkich.

Nawet Krzysztof Jackowski tego nie przewidział

Przedświąteczny tydzień powitał nas pogodą totalnie wiosenną, ku rozpaczy fanów białej zimy. Jak się okazuje - Wigilia i Święta to będzie kolejne, atmosferyczne zaskoczenie.

W Wigilię i pierwszy dzień Świąt czeka nas pochmurna i deszczowa aura oraz niewielkie ochłodzenie, ale i tak będzie stosunkowo pogodnie. Upragniony śnieg się nie pojawi. Nie ma z resztą takiej możliwości - w Wigilię na termometrach ujrzymy od 5 do 7 stopni Celsjusza. Gdzieniegdzie może być nawet do 12 stopni Celsjusza!

Ochłodzi się nieznacznie w drugi dzień Świąt - synoptycy zapowiadają od 4 do 6 stopni, w czwartek od 3 do 5 stopni Celsjusza. Myślicie, że kiedyś jeszcze pojawi się śnieg w tym wyjątkowym czasie w roku? 

My bardzo byśmy tego chcieli!

Przeczytaj więcej
Komentarze