Parasol to podstawa

Prognoza pogody na dziś nie jest najlepsza. Silny wiatr i deszcz

17.10.2019  07:54
Prognoza pogody na dziś nie jest najlepsza. Silny wiatr i deszcz
Prognoza pogody na dziś nie jest najlepsza. Silny wiatr i deszcz Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Prognoza pogody na dziś nie napawa szczególnym optymizmem. Po kilku pięknych, niemalże letnich dniach, czekają nas deszcze i silne powiewy wiatru. 

Prognoza pogody może zaskoczyć pozytywnie albo negatywnie. Dzisiejsza, niestety, nie ma w sobie zupełnie nic pozytywnego. Przeciwnie - zapowiada się, że po pięknej, letniej aurze, dotarła do nas jesień z przytupem. 

Prognoza pogoda na czwartek

Czwartek będzie wietrzy i deszczowy. Przelotne opady do 3 litrów wody wystąpią na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej. Poza tym zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Termometry wskażą natomiast od 15 stopni na Suwalszczyźnie do 21 stopni Celsjusza na Podkarpaciu

Wiatr powieje słaby, umiarkowany, a miejscami silniejszy. Cechował się będzie kierunkiem południowo-zachodnim. Ciśnienie w Warszawie wzrośnie do 1004 hPa. 

Pocieszające jest to, że warunki biometeorologiczne nie będą takie złe. Prognoza pogody przewiduje, że odczujemy dziś komfort termiczny. Jednie na północy kraju biomet będzie niekorzystny. W pozostałej części Polski - zapowiada się neutralny. 

Przeczytaj więcej
Komentarze