18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Noc będzie straszna

Śmiertelna wichura wraca. Alerty w całej Polsce

01.10.2019  19:42
Śmiertelna wichura wraca. Alerty w całej Polsce
Śmiertelna wichura wraca. Alerty w całej Polsce Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Wichura wraca! Dzisiejszej nocy ponownie da nam się we znaki. W kolejnych dniach również nie będzie lepiej. Masowo pojawiają się alerty. 

Śmiertelna wichura znowu da nam się we znaki. IMGW wydaje kolejne alerty - dzisiejszej nocy szczególnie należy na siebie uważać, z żywiołem w końcu nie ma żartów!

Miejcie oczy dookoła głowy, bo pogoda nie będzie dla nas łaskawa.

Alerty mogą pojawić się w całej Polsce

Po poniedziałkowym załamaniu pogody, które doprowadziło do dramatu, pogoda nie zamierza odpuszczać. Wciąż obowiązują ostrzeżenia IMGW pierwszego stopnia przed ulewnym deszczem dla województw: pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Natomiast ostrzeżenia hydrologiczne pierwszego stopnia nadane zostały dla województw: zachodniopomorskiego i pomorskiego.

Nie będzie wesoło - poza wichurami, w kolejnych dniach możemy spodziewać się deszczu, praktycznie w całym kraju. Pogoda będzie więc zdecydowanie depresyjna. Jutro najpewniej pojawią się alerty dla kolejnych województw. Prawdopodobnie będą to: województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie, małopolskie, lubelskie i podkarpackie.

Służby doskonale wiedzą, jak niebezpieczny jest żywioł. Mamy nadzieję, że interwencji mimo wszystko będzie mniej niż po poniedziałkowej śmiertelnej wichurze. 

Przeczytaj więcej
Komentarze