18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uwaga

Sobota na karuzeli pogodowej. Wszystkim zakręci się w głowie

29.08.2020  11:14
Sobota na karuzeli pogodowej. Wszystkim zakręci się w głowie
Sobota na karuzeli pogodowej. Wszystkim zakręci się w głowie Fot: Brian A Jakcson/Shutterstock

Sobota jeśli chodzi o pogodę, zdecydowanie da nam popalić. Wsiądziemy na najprawdziwszą karuzelę zjawisk atmosferycznych. Czas zacząć na siebie uważać.

Sobota będzie jak kwiecień - plecień bo przeplata trochę zimy, trochę lata. Każdy, kto liczył na spokojny dzień, może już pożegnać tę wizję. Pogoda w pierwszy dzień weekendu da nam popalić. Z pewnością niejednej osobie zakręci się w głowie od nagłych zmian sytuacji.

Sobota pogodowej grozy

Ogólnie cała sobota będzie dniem bardzo deszczowym, ale nie przeszkodzi jej to w niektórych częściach kraju osiągnąć zawrotne temperatury powietrza. Miejscami termometry pokażą nawet 30 stopni Celsjusza.

Poza tym przede wszystkim spotkają nas ulewy. W Polsce podczas ich trwania spadnie do 30 litrów wody na metr kwadratowy. Jakby tego było mało, niebezpieczne będą również burze, które mogą cechować się wiatrem pędzącym nawet do 90-100 kilometrów na godzinę. 

Trzymacie się ciepło w tym pogodowym zamieszaniu! Pozostaje mieć nadzieję, że po niełatwej sobocie przyjdzie czas na piękną, ciepłą i radosną niedzielę. Czas pokaże, czy faktycznie tak to będzie wyglądało.

Przeczytaj więcej
Komentarze