18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

i to by było na tyle

UWAGA! To koniec lata! Idzie totalne załamanie pogody

13.09.2021  09:49
Koniec lata. Jesień nadciąga, idzie załamanie pogody
Koniec lata. Jesień nadciąga, idzie załamanie pogody Fot: sun ok/Shutterstock

Koniec słońca, upałów i opalanka, pora wyciągnąć deszczówki i kalosze. W tym tygodniu czeka nas ostateczne, totalne załamanie pogody. Wkraczamy w jesień.

Ostatnie podrygi lata mamy już za sobą, niestety. Przez kolejnych kilka dni czeka nas jeszcze względne ciepło, jednak z zachmurzeniami, a pod koniec tygodnia pogoda zacznie się psuć i przestawiać na typową polską jesień. Zrobi się chłodno i szaro.

Stosunkowo przyjemna pogoda umilać nam będzie czas do środy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20-24 stopnie (najchłodniej na północy, najcieplej na południu), ale niebo przykryją przejściowe chmury. Może przelotnie padać, a chwilami pojawi się umiarkowany i porywisty wiatr. Noce będą przy tym zimne - odnotujemy temperatury w granicach 9-14 stopni.

W czwartek pogorszenie pogody

Sytuacja odwróci się w czwartek. IMGW donosi, że niebo mocno pokryje się chmurami i czeka nas dużo deszczu. Temperatury spadną i w najcieplejszych rejonach kraju odnotujemy maksymalnie 18-20 stopni. Podobna pogoda utrzyma się w piątek, a w sobotę...

W sobotę zacznie się typowy polski weekend, a to oznacza jeszcze większe pogorszenie aury. Zrobi się chłodniej (14-18 stopni w najcieplejszym momencie dnia), czeka nas duże zachmurzenie i prawdopodobnie intensywne opady deszczu. Liczyliście na spacer po lesie? Szykujcie kalosze!

Czytaj także
Przeczytaj więcej