18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cudowne wieści

UPAŁ na Wielkanoc?! Pogoda spłata nam figla

27.03.2021  14:23
Upał na Wielkanoc
Upał na Wielkanoc Fot: Shutterstock

Wielkanoc w tym roku będzie inna niż wszystkie. Niestety, pandemia nam nie odpuszcza, ale to nie znaczy, że nie możemy się cieszyć z małych rzeczy. Pogoda na święta sprawi nam niesamowicie sympatyczną niespodziankę!

Wielkanoc w tym roku upłynie nam pod znakiem trwającej pandemii koronawirusa. Nie oznacza to jednak, że nie możemy się już cieszyć z małych rzeczy, takich, jak choćby wspaniała pogoda - tym bardziej że synoptycy przewidują pojawienie się wyjątkowo ładnej aury na czas świętowania.

Już myśleliśmy, że Wielkanoc będzie wyjątkowo zimowa, a tu pojawia się ogromna niespodzianka! Zamiast białych świąt, czekają nas upragnione, słoneczne dni. Słońca będzie dużo do tego stopnia, że... wywoła ono nawet upały.

Wielkanoc będzie... UPALNA?!

Tak, specjaliści nie mają wątpliwości, że na początku kwietnia (a przypominamy, że Wielkanoc wypada na weekend 4-5 kwietnia) uderzy w nas niespodziewana i wszechogarniająca fala ciepła. Portal FaniPogody.pl donosi, że na początku kolejnego miesiąca temperatura może wzrosnąć do 25 stopni C. Jeśli ich założenia się sprawdzą, to Wielkanoc będzie w tym roku wyjątkowo gorąca i pełna wiosenno-letniego uroku.  

Najwyraźniej aktualnie nasza sytuacja na bardzo wielu płaszczyznach jest dynamiczna. Nie tylko pogoda będzie się stopniowo zmieniać, ale również sytuacja związana z pandemią koronawirusa pozostaje enigmą.

Jedno jest pewne - tegoroczne święta wielkanocne z całą pewnością zapamiętamy. Miejmy nadzieję, że będą to wspomnienia dobre i pełne pozytywnych momentów. Wszystkim nam przyda się psychiczne wytchnienie w tych trudnych czasach pandemii.

Czytaj także
Przeczytaj więcej