18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest słabo

Ulewne deszcze ZNOWU podtopią Warszawę?! Załamanie pogody

27.08.2021  11:11
Warszawa i burze
Warszawa i burze Fot: trendobjects/Shutterstock

Pogoda dalej nie zamierza nas rozpieszczać. Ulewne deszcze szczególnie mocno odbiją się na mieszkańcach Warszawy. Możliwe są nawet podtopienia. Czy stolica naprawdę nie może spać spokojnie?

Warszawa już niedługo znowu znajdzie się pod wodą? Ten wyjątkowo czarny scenariusz może się spełnić przez gigantyczne zmiany pogodowe, z jakimi wszyscy się teraz zmagamy. W obliczu nadciągających nawałnic nawet władze miasta są aktualnie bezradne.

Nadchodzące załamanie pogody to nie tylko komplikacja planów na koniec wakacji. To przede wszystkim duże niebezpieczeństwo. W Polsce mogą rozpocząć się podtopienia, a wiadomo również, że Warszawa jest bardzo zagrożona. Stolica zazwyczaj średnio radziła sobie z ulewami. Prezydent Rafał Trzaskowski musi być przerażony tym nadchodzącym armagedonem.

Warszawa nie poradzi sobie z deszczem?

Dzisiejszego dnia w Warszawie obecne będzie zachmurzenie duże i umiarkowane. Okresami możemy spodziewać się właśnie przelotnych opadów deszczu, a po południu możliwa jest burza. 

Temperatura maksymalna w ciągu dnia wynosić będzie 18 st. C. Wiatr będzie słaby zmienny, jedynie w czasie burzy w porywach do 55 km/h. W nocy zachmurzenie duże, początkowo z większymi przejaśnieniami

- informuje w rozmowie z PAP IMGW.

Nie możemy liczyć również na wysoką temperaturę. Termometry minimalnie pokażą nam 11 st. C. Wiatr powieje słaby i zmienny. W sobotę Warszawiaków czeka w stolicy zachmurzenie duże, po południu z większymi przejaśnieniami.

Gotowi na kałuże?