18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czwartek grozy?

Wiatr będzie zrywał głowy. Chmury złośliwie przysłonią świat

21.11.2019  07:33
Wiatr będzie zrywał głowy. Chmury złośliwie przysłonią świat
Wiatr będzie zrywał głowy. Chmury złośliwie przysłonią świat Fot: EAST NEWS

Pogoda w czwartek nie będzie najprzyjemniejsza. Szykujcie się na duże zachmurzenie i bardzo silne porywy wiatru. Wygląda na to, że polska, złota jesień jest już za nami.

Pogoda w czwartek nie zapowiada się najlepiej. Dzisiejszy dzień powitał nas wszechobecną pluchą i wszystko wskazuje na to, że nie będzie rozpogodzenia.

Pogoda na czwartek chłoszcze 

Nad Polskę powoli nadciąga chłodne powietrze ze wschodu. Dziś po raz pierwszy znacząco spadnie temperatura (w porównaniu do tego, co działo się w ostatnich dniach na termometrach). Uczucie chłodu spotęguje zimny wiatr. 

Meteorolodzy przewidują nie tylko silne zachmurzenie, ale również deszcz, który bezlitośnie popada w całej Polsce. Najsilniejsze porywy wiatru zdarzą się za to na wschodzie i południu kraju. 

Temperatura będzie się wahać od 9 stopni Celsjusza w Gdańsku do 12 stopni Celsjusza w Krakowie. W centralnej części Polski temperatura, którą zobaczymy na termometrach nie będzie przekraczać 10 stopni Celsjusza. 

Najgorsze, że prędkość wiatru może dziś dochodzić nawet do 80 km/h. Polecamy trzymać się ciepło i... mocno. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej