18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mroczna prognoza pogody

Nadchodzi WIOSNOKALIPSA! Polska srogo oberwie

Wojciech Kozicki
21.02.2020  20:43
Pogoda na wiosnę tak straszna, że o lecie lepiej nie myśleć...
Pogoda na wiosnę tak straszna, że o lecie lepiej nie myśleć... Fot: Pixabay.com

Długoterminowa prognoza pogody dla Polski i Europy brzmi jak zwiastun horroru lub filmu katastroficznego. Meteorolodzy z AccuWeather wydali prognozą pogody, m.in. dla naszego kraju  i okazuje się, że zimy nie będzie. Nadchodzi za to zabójcza wiosna!

Pogoda ostatnio zapewnia nam meteo chłostę. Niemiecka Sabina, orkan Dennis…a to dopiero początek pogodowego dramatu. Amerykański portal AccuWeather ostrzega, że pierwszy dzień wiosny czai się na nas jak drapieżna bestia.

Kiedy wiosna? Oby jak najpóźniej...

Zapowiedziano, że wiosna przyjdzie w Europie w 2020 roku wcześniej i przywitają nas wysokie temperatury.  Nie ma się jednak z czego cieszyć, bo pojawiają się również niebezpieczne zjawiska meteorologiczne takie jak burze i wichury.  Europa może od pogody dostać manto jak Godlewska na Fame MMA od Linkiewicz!

Meteorolodzy zapowiadają, że na Starym Kontynencie pojawią się wiosną również niszczycielskie tornada, które uderzą prawdopodobnie w kwietniu i maju. Kataklizmy będą atakowały Europejczyków od Hiszpanii po Polskę i Niemcy, a już w maju temperatura może w Europie przekroczyć 38 stopni Celsjusza!

Wiosna będzie też bardzo deszczowa, więc szykować należy się na podtopienia, a nawet powodzie.

Meteorolodzy zapowiedzieli, że lato w 2020 roku nadejdzie bardzo wcześnie i wówczas czeka nas susza w Europie. Jasnowidz Jackowski zapewne otwiera właśnie szampana, bo niedawno miał wizję, że czeka nas lato suche jak pieprz i należy przygotować się na niski poziom wody w Wiśle.

Pomorska.pl zaleca, by nie wpadać w panikę czytając długoterminowe prognozy od AccuWeather. Portal przypomina, że zapowiadana SUPER ZIMA w Polsce, pomimo ostrzeżeń i zapowiedzi od wspomnianego portalu, nie nadeszła. A może lepiej dmuchać na zimne?

Przeczytaj więcej
Komentarze