18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Złe prognozy

Wiosny w tym roku NIE BĘDZIE?! Armagedon pogodowy

16.03.2021  14:53
Wiosny nie będzie?
Wiosny nie będzie? Fot: Claire Fraser Photography/Shutterstock

Wiosna w tym roku nie nadejdzie... w ogóle?! Takie smutne wnioski wysnuwają meteorolodzy, patrząc na to, co dzieje się w świecie pogodowym. Armagedon zdecydowanie nadciąga.

Wiosna w tym roku w ogóle nie pojawi się w naszym świecie? Wygląda na to, że wszyscy spragnieni słońca i ciepła będą musieli poważnie i mocno uzbroić się w cierpliwość. Armagedon pogodowy przypadnie nam w udziale już teraz.

Najprawdopodobniej po raz kolejny spełni się najgorszy scenariusz i w Wielkanoc będziemy mieli do czynienia ze śniegiem i aurą typowo zimową. Wszystko mocno się poprzestawiało i tam, gdzie powinien być trzaskający deszcz - jest słońce, a tam, gdzie oczekujemy ciepła - mamy mrozy.

Wiosny w tym roku nie będzie?!

Kolejne dni marca wciąż upływają nam pod znakiem chłodu, ale meteorolodzy wiedzą, że to nie koniec, a wiosna w tym roku może w ogóle nie zawitać w nasze skromne progi. Pierwsze dni astronomicznej wiosny będą miały oblicze typowej, groźnej zimy.

Prognoza pogody na kolejne tygodnie zawiera m.in. solidne opady śniegu. Przypominamy zaś, że astronomiczna wiosna zaczyna się lada chwila, 21 marca. Trzeba przyznać, że pogoda za oknem stanowczo nas nie rozpieszcza, a będzie tylko gorzej.

Musimy się liczyć z tym, że miejscami, zwłaszcza wieczorami, nocami i o porankach, krajobrazy mogą się zabielać, przeważnie delikatnie. W pełni dnia zalegający śnieg będzie się roztapiać, a nocami woda roztopowa będzie zamarzać, tworząc na drogach i chodnikach oblodzenie

- informują eksperci portalu twojapogoda.pl.

Białe święta Wielkanocne to scenariusz nie tylko wielce prawdopodobny, ale wręcz nieunikniony. Jeśli nastawialiście się na piękną pogodę - z całą pewnością musicie zweryfikować swoje plany i wyobrażenia. Trzymajmy kciuki za szybki powrót do pogodowej normalności.

Czytaj także
Przeczytaj więcej