18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dobre wieści

Wyjdźcie z domu! To może być ostatni taki dzień w tym roku

21.09.2019  11:09
Wyjdźcie z domu! To może być ostatni taki dzień w tym roku
Wyjdźcie z domu! To może być ostatni taki dzień w tym roku Fot: MAREK LASYK/REPORTER

Pogoda ma dziś dla nas bardzo miłą niespodziankę. Jeśli możecie - wyjdźcie z domu i cieszcie się tym dniem. To może być ostatni, tak słoneczny moment.

Pogoda zagwarantowała nam ostatnio prawdziwy rollercoaster. Najpierw lato pełne upałów, potem śnieg na początku września. Biorąc pod uwagę to, jak bardzo jest kapryśna - nie czekajcie dłużej i wyjdźcie z domu.

Pogoda daje nam ostatnią taką szansę

Być może jest to ostatnia szansa na złapanie słonecznych promieni. Dziś prawie w całym kraju będzie ciepło i słonecznie - prawdziwa, złota i polska jesień, jakiej niejeden kraj może nam pozazdrościć, właśnie nas odwiedziła.

Więcej chmur pojawi się jedynie na wschodzie kraju, ale również tam nie powinien być to powód do smutku, bowiem nie należy spodziewać się opadów deszczu, gradu, czy tym bardziej śniegu.

Na termometrach przyjemna temperatura od 15 stopni Celsjusza w Zakopanem do 20 stopni Celsjusza w Zielonej Górze. Wszechobecne słońce będzie jedynie potęgowało odczucie ciepła. Tym bardziej należy się cieszyć i korzystać. 

Może spróbujcie jesiennego grilla? Na pewno będzie pysznie!

Przeczytaj więcej
Komentarze