18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Witaj zimo!

Zawieja śnieżna i ostrzeżenia IMGW. Żarty się skończyły

29.11.2019  07:46
Zawieja śnieżna i ostrzeżenia IMGW. Żarty się skończyły
Zawieja śnieżna i ostrzeżenia IMGW. Żarty się skończyły Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Zima zaczyna się rozkręcać. IMGW wydało już ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnymi wiatrami w dwóch województwach. Pogoda przestaje nas rozpieszczać.

Zima wkracza do nas na całego. IMGW właśnie wydało ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem dla województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego - warto wiedzieć, że... będzie tylko gorzej!

Dziś czekają nas opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Tak, tak - śnieg w końcu pojawi się w naszym kraju i istnieje obawa, że od tego momentu rozgości się na dobre. 

Zima na dobre wkracza do akcji

Nie zobaczymy nad głowami jasnego nieba - duże zachmurzenie skutecznie utrudni nam radowanie się słońcem. Najwięcej śniegu, co dość klasyczne, spadnie w górach. Temperatura maksymalna sięgać będzie od 5 st.C do 9 st.C.

Na Pomorzu Wschodnim sytuacja będzie najmniej optymistyczna - to tu z uwagi na silny wiatr, wystąpić mogą nawet zawieje śnieżne. 

Dość pogodnie w porównaniu do reszty Polski, będzie w centrum. W Warszawie temperatura powietrza sięgnie 8 stopni Celsjusza. Opady śniegu i deszczu będą w tych okolicach jedynie przelotne.

Proponujemy ubrać się ciepło.

Przeczytaj więcej
Komentarze