18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czujecie to?

Zima 2022 wszystkich ZASKOCZY. Jackowski nie ma wątpliwości

29.08.2022  21:54
Krzysztof Jackowski o zimie 2022
Krzysztof Jackowski o zimie 2022 Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Zima 2022 zbliża się do nas wielkimi krokami. Chociaż nie wszyscy jeszcze nasycili się latem, to już muszą myśleć o zimnych miesiącach. Tym bardziej że rządzący zapowiadają nam naprawdę trudne chwile.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski od lat zajmuje się przepowiadaniem przyszłości. Początkowo pomagał policji w rozwiązywaniu spraw kryminalnych, ale ostatecznie postanowił być blisko ludzi.

Krzysztof Jackowski prowadzi aktualnie kanał na YouTubie, gdzie w czasie filmów odpowiada na pytania widzów i wytęża swoje trzecie oko. Tym razem skupił się na tym, co czeka nas zimą.

Krzysztof Jackowski o zimie 2022

Ostatnie lata historii świata są zdecydowanie przerażające. Odkąd tylko się zaczęły lata 20-te XIX wieku, można mieć wrażenie, że zmierzamy do jednej wielkiej apokalipsy. Strach więc wybiegać myślami do przodu, ale i tak ludzie chcą wiedzieć, jak będzie wyglądała tegoroczna zima. Krzysztof Jackowski nie waha się natomiast odpowiedzieć na to pytanie. 

Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku 

– powiedział Krzysztof Jackowski na łamach "Super Expressu".

Wierzycie w jego przeczucia?

Czytaj także