18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielka zmiana pogody

Zima nadejdzie w Sylwestra. Zmrozi nas doszczętnie i sypnie śniegiem

30.12.2019  14:16
Zima nadejdzie w Sylwestra. Zmrozi nas doszczętnie i sypnie śniegiem
Zima nadejdzie w Sylwestra. Zmrozi nas doszczętnie i sypnie śniegiem Fot: Wikipedia

Zima w końcu do nas przyjdzie! Chociaż nie było w tym roku białych Świąt, to jest ogromna szansa na białego Sylwestra. W ten wyjątkowy wieczór mocno nas zmrozi.

Zima w grudniu do nas nie przyszła, ale jeszcze nie wszystko stracone. Zbliża się Sylwester, a z nim szampańska zabawa do białego rana w akompaniamencie... mrozu! Tak, tak - w ostatnim wieczorze starego roku i pierwszych chwilach nowego - mocno nas zmrozi.

Zima nadejdzie w Sylwestra!

Pogoda postanowiła zmienić nieco front. Noc sylwestrowa będzie w Polsce pogodna, ale zimna. W końcu (jak przystało na tę porę roku) nie będziemy się mogli wygrzewać w wiosennych temperaturach.

Jeśli chodzi o opady, to w Sylwestra w większej części kraju możemy się spodziewać deszczu ze śniegiem, a od Nowego Roku sypnie już wyłącznie białym puchem. Wyciągajcie sanki - jednak będzie zima!

Niezawodnie biało będzie w okolicach gór. Nad całym ich pasmem, poprószy słaby śnieg, a na przedgórzu Karpat popada deszcz ze śniegiem. W całym kraju temperatura spadnie poniżej zera - na termometrach zobaczymy od  -1 do -4 stopni Celsjusza. Dodatkowo w Sylwestra możemy się spodziewać podmuchów wiatru o prędkości 70 km/h.

W Nowy Rok temperatura jeszcze mocniej spadnie - zobaczymy wartości od -1 do -5 stopni Celsjusza na naszych termometrów. Wiatr nieco osłabnie do prędkości ok. 50 km/h. Warto zabrać ze sobą cieplejsze okrycia wierzchnie, gdziekolwiek się wybieracie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze