18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zimowy armagedon

Śnieżno-lodowe piekło. Do Polski zbliża się ZIMA TRZYDZIESTOLECIA

05.11.2019  10:47
Śnieżno-lodowe piekło. Do Polski zbliża się ZIMA TRZYDZIESTOLECIA
Śnieżno-lodowe piekło. Do Polski zbliża się ZIMA TRZYDZIESTOLECIA Fot: Krzysztof Kaniewski/REPORTER

Zima trzydziestolecia nadchodzi i nie bierze jeńców. Już w listopadzie ma być niesamowicie zimno, a to dopiero początek! Nie ma wątpliwości - oto przed nami... lodowe piekło.

Zima trzydziestolecia przypadnie nam w udziale! Nie ma już odwrotu, synoptycy widzą wyraźnie, że "bestia ze wschodu" pochłonie nas wszystkich. Śnieg, mróz i prawdziwe lodowe piekło - to czeka nas w tym roku.

Amerykańscy i brytyjscy synoptycy nie mają najmniejszych wątpliwości, że przed nami wyjątkowo trudne miesiące. Już w połowie listopada zrobi się mroźnie, a potem będzie coraz gorzej. Z Syberii ma napłynąć nad całą Europę bardzo zimne powietrze.

Zima trzydziestolecia zgotuje nam lodowe piekło

W listopadzie pojawią się pierwsze opady śniegu, a w grudniu rozpocznie się już na całego lodowe piekło. Amerykanie są przekonani, że powinniśmy oswoić się z myślą, że -20 stopni Celsjusza będzie od teraz zimową normą.

W takiej temperaturze łatwo o tragedię. Skoro już przy przymrozkach zdarzają się pierwsze zamarznięcia, to strach pomyśleć, co wydarzy się przy takim mrozie. Odwilż wybawi nas dopiero w lutym.

Lepiej już teraz wyposażyć się w bardzo ciepłe ubrania i przygotować do tego zimowego armagedonu. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej