18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

sypnie i zawieje!

Szare święta? No to psikus... "Po" ostra zmiana pogody

27.12.2019  07:41
Szare święta? No to psikus... "Po" ostra zmiana pogody
Szare święta? No to psikus... "Po" ostra zmiana pogody Fot: Shutterstock

Białe święta pozostały w sferze marzeń. Ale Boże Narodzenie już za nami, więc tradycyjnie, pora na zimę. Zacznie się już za chwilę!

Najedzeni, zmęczeni, smutni, bo koniec świąt, a pogoda nie zachęcała do rodzinnych spacerów? Mamy złe/dobre wieści. Boże Narodzenie chcieliśmy, by było białe, więc się nie udało. Ale śniegiem w końcu ma sypnąć.

1414173038_by_Caffa_inner

Pogoda w piątek

Kiedy? Tu możecie się mocno zdziwić. Potężne zmiany czekają nas już w piątek. W ciągu dnia temperatury spadną (w stosunku do ostatnich dni), będzie oczywiście pochmurno i mokro. Z nieba spadnie deszcz, a miejscami deszcz ze śniegiem. Na wschodzie i południu Polski wyglądajcie śniegu.

Żeby tego było mało, smagać będzie wiatrem, w większości kraju powieje umiarkowanie, ale na wybrzeżu i w górach silnie i porywiście.

Pogoda

"Winter is coming"

Gdy nastanie noc, zrobi się zimno. Prawie w całej Polsce temperatury spadną poniżej zera (w Zakopanem nawet do -6, a na północnym-wschodzie do -4) i prószyć będzie biały puch! Jeśli dobrze pójdzie, w sobotę obudzimy się w kraju pokrytym białą warstewką śniegu, który we wschodniej połowie kraju, będzie sypał także w ciągu dnia.

Noc z piątku na sobotę

Pogoda
Przeczytaj więcej
Komentarze