18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda nie dopisze

Chmury, wszędzie chmury. Poniedziałek nie zamierza nas rozpieszczać

05.08.2019  07:58
Chmury, wszędzie chmury. Poniedziałek nie zamierza nas rozpieszczać
Chmury, wszędzie chmury. Poniedziałek nie zamierza nas rozpieszczać Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Poniedziałek nigdy nie jest łatwy. Każdemu zawsze ciężko jest wrócić do obowiązków, ale kiedy dodatkowo musimy zmagać się z pogodą - jest tylko gorzej. Dziś aura wcale nie będzie nas rozpieszczać. 

Zamiast pogodnego, bezchmurnego nieba w większej części Polski panować będą średnie warunki atmosferyczne. Nie tylko duże zachmurzenie, ale również gwałtowne burze i grad będą nam zagrażać. 

Pogoda nie będzie łaskawa

Termometry wskażą od 19 stopni na Pomorzu oraz Warmii i Mazurach do aż 28 stopni Celsjusza na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Różnica temperatur na ternie kraju będzie więc całkiem spora, co również mogą negatywnie odczuwać meteopaci.

Jeśli chodzi o wiatr, to w momentach wyciszenia pogody będzie on słaby i umiarkowany, a w czasie burz porywisty. Podobnie będzie z opadami deszczu - w większości kraju będą jedynie przelotne, a w czasie burz spaść może opady do 10 mm.

Jeśli zauważycie, że zbliża się burza - schrońcie się w bezpiecznym budynku i jeśli nie jest to absolutnie konieczne - nie wychodźcie na zewnątrz do momentu jej zakończenia. 

Przeczytaj więcej
Komentarze