18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za plucha

Deszczowa pogodokalipsa. Środa pod znakiem ciągłych opadów

14.08.2019  08:00
Deszczowa pogodokalipsa. Środa pod znakiem ciągłych opadów
Deszczowa pogodokalipsa. Środa pod znakiem ciągłych opadów Fot: GERARD/REPORTER

Ogromne ochłodzenie i ciągłe deszcze - tego możemy spodziewać się dziś praktycznie w całym kraju. Środa w ogóle nie będzie pogodna. 

Dzisiejszy dzień powitał nas w większości przypadków ogromnymi kroplami deszczu i póki co - tak już zostanie. Deszczowa pogodokalipsa stała się faktem - po słonecznych i ciepłych dniach nadchodzi ogromne, nagłe ochłodzenie.

Pogodokalipsa deszczu

Szczególnie intensywnie padać będzie na południu i południowym wschodzie Polski. Temperatura również nie będzie wystarczająca, by zaliczyć ją do pięknej, letniej aury.

Na Podkarpaciu temperatura będzie zdecydowanie najniższa - sięgnie maksymalnie 17 stopni w ciągu dnia. W województwach świętokrzyskim, małopolskim, lubelskim i podlaskim termometry pokażą od 18 do 20 stopni Celsjusza. Najcieplej będzie we Wrocławiu, Toruniu, Łodzi i Bydgoszczy - tam spodziewać możemy się 22 stopni.

Skoro wszędzie będzie deszczowo - to również niebo będzie bardzo pochmurne. Zdecydowanie najwięcej deszczu spadnie w województwie lubelskim - spodziewamy się nawet do 30 mm wody. 

Na Pomorzu i południu kraju możliwe są silniejsze porywy wiatru.  

Przeczytaj więcej
Komentarze