18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Alert pogodowy

Idzie mróz. IMGW ostrzega. Temperatury nawet -7 stopni

12.04.2019  15:35
Alert pogodowy
Alert pogodowy Fot: Pexels

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia dla pięciu województw. Ich mieszkańcy odnotują dziś prawdziwy powrót zimy. Temperatury spadną nawet do -7 stopni Celsjusza!

Mieszkańcy województw zachodniopomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego mogą się dziś zdziwić. W godzinach nocnych temperatury powędrują tam bowiem mocno poniżej zera!

Ostrzeżenia IMGW

Ostrzeżenia IMGW przed mrozem

Najchłodniej ma być w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie temperatury spadną do -4 stopni, a przy gruncie do -7 stopni Celsjusza. W województwach zachodnio-pomorskim, pomorskim, wschodniej połowie województwa warmińsko-mazurskiego i północnej połowie województwa mazowieckiego temperatury w nocy około -3, -4 stopni i -6 stopni Celsjusza przy gruncie.

W nocy deszcz ze śniegiem i śnieg

W pozostałych częściach Polski w nocy 1-2 stopnie (jedynie w Zakopanem 0). Ponadto,  od centrum na południe Polski, możliwe opady deszczu, deszczu ze śniegiem a na krańcach południowych także śniegu.

Przeczytaj więcej
Komentarze