18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

trzy, dwa, jeden...

Lato umarło? Spokojnie, ONO WRACA... żar z nieba nadciąga

17.07.2019  10:50
Lato umarło? Spokojnie, ONO WRACA... żar z nieba nadciąga
Lato umarło? Spokojnie, ONO WRACA... żar z nieba nadciąga Fot: Shutterstock

Lato tego roku daje nam w kość. Mieliśmy już upały nie do wytrzymania, teraz mamy jesień w lipcu. Są jednak dobre wieści. Już za chwilę wróci to, co lubimy najbardziej - słońce i żar z nieba, ale taki do zniesienia.

Zimne dni, jeszcze zimniejsze noce, brak słońca, deszcz, wilgoć - lipiec nas nie rozpieszcza. Czujecie się, jakby była jesień? Cóż, aura jak w październiku daje się we znaki, na szczęście nie potrwa to już długo.

Pogoda w Polsce się zmieni, potwierdzamy - NA LEPSZE. Znowu będzie ciepło - ba, nawet gorąco, na niebie królować będzie słońce, a lato w końcu przypominać będzie lato.

Coraz cieplej

Kiedy spodziewać się możemy poprawy? Trzy, dwa, jeden... JUTRO! Już od czwartku zacznie się bowiem ocieplać, początkowo nieco wstydliwie, powoli, później słońce nabierze pewności siebie i wybuchnie (nie dosłownie). W weekend może już być naprawdę przyjemnie gorąco!

Od czwartku na termometrach do 25 stopni Celsjusza, w piątek - do 26. Weekend to już nawet 28-29, a na zachodzie nawet około 30 stopni - obiecują synoptycy.

Niestety, przez pierwsze dni przez Polskę przechodzić będą jeszcze chmury, deszcz, a od piątku także burze. W następnym tygodniu mają jednak się poddać i w końcu będzie gorąco i słonecznie!

Przeczytaj więcej
Komentarze