18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wraca lato

Lipiec plecień? W końcu ma być cieplej

11.07.2019  17:56
Lipiec plecień? W końcu ma być cieplej
Lipiec plecień? W końcu ma być cieplej Fot: ROBERT STACHNIK/REPORTER

Powolutku i niespiesznie wraca do nas lato. Po paskudnym początku tygodnia - jego koniec ma być zdecydowanie bardziej przyjemny. 

Ostatnie dni były typowo jesienne. Zamiast krótkich spodenek, lekkich sukienek i sandałków - zmuszeni byliśmy przywdziać kurtki i nie rozstawać się z parasolkami. Na szczęście koniec tygodnia roboczego ma być znacznie przyjemniejszy od jego początku.

W końcu rozpogodzenie

Przede wszystkim w końcu będzie cieplej! Termometry pokażą od 19 stopni Celsjusza na północy kraju, przez 22-23 w centrum do 24 stopni Celsjusza na południu, ale odczuwalna temperatura powietrza będzie znacznie wyższa. Wiatr również będzie znacznie spokojniejszy niż do tej pory, a zza chmur w końcu wyjrzy słońce.

Z całą pewnością najbardziej cieszą się z tego osoby, które wypoczywają w tym momencie na urlopie. Co prawda może się zdarzyć niewielki deszczyk, ale będzie on przelotny, więc nie ma się czego bać. 

Cieszmy się tym piątkiem, bo wszystko wskazuje na to, że sobota i niedziela nie będą dla nas aż takie łaskawe. 

Przeczytaj więcej
Komentarze