18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Paskudna aura

Macie nadzieję, że dziś będzie ładniej? Porzućcie ją, plucha i ziąb

06.07.2019  14:52
Macie nadzieję, że dziś będzie ładniej? Porzućcie ją, plucha i ziąb
Macie nadzieję, że dziś będzie ładniej? Porzućcie ją, plucha i ziąb Fot: Grzegorz Bukala/REPORTER

Mieliście nadzieję, że niedziela uratuje ten weekend? Niestety - nie tym razem! Będzie tak samo brzydko jak w sobotę, a może nawet brzydziej.

Jeśli ktokolwiek spodziewał się, że niedziela będzie jednak odrobinę ładniejsza niż sobota - to były to zupełnie płonne nadzieje. Dzisiejszy dzień będzie jedną wielką pluchą i znikąd nie widać pomocy.

Jeszcze niedawno serdecznie dosyć mieliśmy wszyscy afrykańskich, niebezpiecznych upałów. Teraz z pewnością jest spora grupa osób, która oddałaby wiele, żeby tylko pogoda przypominała tę czerwcową. Niestety, lipiec nie ma zamiaru nas rozpieszczać.

Niedziela będzie... brzydka

Podobnie jak wczoraj - dziś w całym kraju będzie chłodno i pochmurno. O wszelkim opalaniu się możecie zupełnie zapomnieć - nie ma na to najmniejszych nawet szans. Dodatkowo na północy oraz południowym wschodzie kraju okresami pojawią się opady deszczu do 5-20 l/mkw., a w górach możliwe są burze. 

Dzisiejsza maksymalna temperatura wyniesie od 18 st. C na Podlasiu, przez 22 st. C w centrum kraju, do 24 st. C na Podkarpaciu. Powieje również porywisty i mocny wiatr, który może osiągać prędkość nawet do 80 km/h.

Jeśli możemy coś radzić - to postawcie dziś na ciepłe ubrania. Szkoda byłoby latem leczyć się z przeziębienia. Nawet jeśli to lato nie jest dla nas łaskawe.

https://www.planeta.pl/Pogoda/ostrzezenia-rcb-i-imgw-burze-grad-traby-powietrzne-i-upaly

Przeczytaj więcej
Komentarze