18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żar z nieba

Nadciąga fala upałów. Niewyobrażalny skwar

03.06.2019  21:36
Nadciąga fala upałów. Niewyobrażalny skwar
Nadciąga fala upałów. Niewyobrażalny skwar Fot: Joint Base Elmendorf-Richardson

Nadciąga fala upałów! W najbliższych dniach warto zadbać o butelkę wody, którą będziemy mieli zawsze przy boku. Nic nam się tak nie przyda!

Nad Polską pojawi się prawdziwa fala upałów. Po dniach, w których ciągle walczyliśmy z deszczem i chłodnym powietrzem - teraz spotkamy się z czymś dokładnie odwrotnym. Temperatura na zachodzie kraju w najbliższych dniach przekroczy 30 stopni! 

Fala upałów nadciąga

Upał będzie tak intensywny, że w większości województw będą obowiązywały ostrzeżenia meteorologiczne I stopnia. Warto w takich momentach pamiętać o odpowiednim nawodnieniu. Idąc do szkoły czy pracy - zabierzmy ze sobą butelkę wody.

Podobno taka pogoda ma utrzymać się już przez całe lato. Czerwiec, lipiec i sierpień w tym roku mają być słoneczne i upalne. Meteorolodzy nie mają wątpliwości. Niestety, przez to czekać mogą nas również gwałtowne burze, opady gradu, a nawet... trąby powietrzne.

Dodatkowo warto wspomnieć, że taka pogoda również zachęca do odpoczynku na świeżym powietrzu i przede wszystkim - nad wodą. Pamiętajmy przy tym jednak o zdrowym rozsądku, bo o tragedię, niestety, bardzo łatwo. 

Przeczytaj więcej
Komentarze