18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

oj miesza

Nad Polskę nadciągnął Yap. Szalony front niesie pogodowy armagedon

10.08.2019  11:32
Nad Polskę nadciągnął Yap. Szalony front niesie pogodowy armagedon
Nad Polskę nadciągnął Yap. Szalony front niesie pogodowy armagedon Fot: Shutterstock

Też macie wrażenie, że pogoda w tym roku wariuje? Ciągłe, nagłe, drastyczne zmiany dają nam się we znaki. Więc, żeby było milej, właśnie nadciągnęły kolejne.

Za oknem widzicie zachmurzone niebo i czujecie przyjemny chłodek? Cieszcie się, w niektórych miejscach w Polsce termometry już pokazują nawet 29 stopni Celsjusza! W reszcie kraju z biegiem dnia też zrobi się dużo cieplej.

W niemal całym kraju czeka nas dziś upał i 28-30 stopni Celsjusza. Chłodniej może być na północy kraju - tam na termometrach 24-25, maksymalnie 26stopni.

Yap namiesza

Tymczasem nad Polskę nadciągnął Yap. Cóż to takiego? To głęboki układ niżowy znad Wysp Brytyjskich, który nasilać się będzie w ciągu  dnia, wraz ze wzrostem temperatur.

Yap przyniesie nam miejscami ulewny deszcz, a po południu i wieczorem gwałtowne burze z porywistym wiatrem nawet do 70 km/h. Ostrzeżenia przed niebezpieczną pogodą obowiązywać będą do około godziny 21!

Pogoda w sobotę
Przeczytaj więcej
Komentarze