18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żegnajcie upały

Opady deszczu i początek jesieni. Możemy pożegnać lato

04.09.2019  20:58
Opady deszczu i początek jesieni. Możemy pożegnać lato
Opady deszczu i początek jesieni. Możemy pożegnać lato Fot: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Lato nieubłaganie dobiega końca. Aura nie daje nam o tym zapomnieć i czwartek również da nam się we znaki w sposób jesienny. 

W tym roku lato było wyjątkowo upalne i pogodne. Nie mogliśmy narzekać na pogodę, która regularnie dostarczała nam ogrom słońca i wysoką temperaturę. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Przed nami stanowczo mniej pogodna jesień, którą już czuć w powietrzu.

Zaczyna się jesień

Wrzesień zaczął się upałami, ale w końcu również zaczęły nam one odpuszczać. Na pewno cieszą się z tego osoby, które nie znoszą takich temperatur. Czwartek dokładnie przypomni nam o tym, że jesień jest już za pasem.

W części kraju pojawią się przelotne opady deszczu oraz zachmurzenie umiarkowane kłębiaste. Termometry pokażą zaś maksymalnie 26 stopni Celsjusza. Najniższa temperatura będzie na Pomorzu Zachodnim - tam ujrzymy maksymalnie 20 stopni Celsjusza na termometrach. 

Wiatr powieje zaś słabo i umiarkowanie, a na zachodzie i północy okresami dość silnie. W większości kraju warunki biometeorologiczne będą niekorzystne, a jedynie w małym krańcu - neutralne. Nie będziemy się więc czuć rewelacyjnie.

Cieszcie się tymi pogodnymi momentami, nim przyjdzie do nas najprawdziwsza plucha. 

Przeczytaj więcej
Komentarze