18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

hu hu ha, zima zła

Szok w pierwszy tydzień września. W Polsce spadnie śnieg!

02.09.2019  15:47
Szok w pierwszy tydzień września. W Polsce spadnie śnieg!
Szok w pierwszy tydzień września. W Polsce spadnie śnieg! Fot: Shutterstock

Pierwszy śnieg w tym roku nadciąga. Synoptycy twierdzą, że pojawi się na początku września, już w tym tygodniu!

Liczycie na to, że we wrześniu trafi nam się jeszcze kilka letnich, gorących dni? Cóż, zdaje się, że nic z tego. Synoptycy twierdzą, że chłód, który zaatakował Polskę od poniedziałku, zostanie z nami na dłużej. Co więcej, już za chwilę pojawić się może pierwszy śnieg.

Niż Egbert nadciągnął znad Morza Norweskiego i Skandynawii i narobił zamieszania. Nagle z 30 stopniowego upału został chłodek i w Polsce mamy zaledwie nieco ponad 20 stopni Celsjusza. Pogoda taka utrzymać się ma w naszym kraju przynajmniej przez kilkanaście kolejnych dni. Ba, może być nawet gorzej - pod koniec tygodnia temperatury spadną nawet do 14-17 stopni.

Pierwszy śnieg w Polsce

Wraz z nagłym ochłodzeniem, nad Polskę nadciągają opady. Najbliższy tydzień obfitował będzie raczej w deszcz, niż w słońce, a w Tatrach może sypnąć śniegiem!

Jak donosi tatromaniak.pl, w piątek w wyższych partiach gór spaść może nawet kilka centymetrów śniegu. A to nie wszystko.

Wysoko w Rysach temperatura odczuwalna wyniesie zaledwie kilka stopni Celsjusza powyżej zera, można też spodziewać się oblodzenia na szlakach!

Przeczytaj więcej
Komentarze