18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Na dwoje babka wróżyła

Pogoda będzie dziś zdradliwa. Niby słońce, ale grożą nam burze

15.07.2019  07:26
Pogoda będzie dziś zdradliwa. Niby słońce, ale grożą nam burze
Pogoda będzie dziś zdradliwa. Niby słońce, ale grożą nam burze Fot: PxHere

Dzisiejszy dzień zapowiada się ładnie. Nie ma co jednak wierzyć pogodzie - lokalnie zagrzmi i popada. Nie traćcie czujności. 

Chociaż dzisiejszy dzień ma być typowo letni i przyjemny to nie powinniśmy zdawać się na pogodę. Temperatura co prawda wzrośnie i oscylować będzie między 18 a 25 stopniami Celsjusza, ale i tak grożą nam deszcze i burze.

Zdradliwie ładna pogoda

Zachmurzenie na terenie całego kraju będzie małe i umiarkowane. Jednakże na północy, zachodzie oraz krańcach wschodnich pojawią się opady deszczu. Co gorsza na wybrzeżu, w Wielkopolsce, na Pomorzu i Dolnym Śląsku możliwe są burze. Nie taka pogoda ładna, jakby się mogło wydawać.

Cała Polska jest również pod władzą obniżonego ciśnienia. W południe, w Warszawie, wyniesie ono przykładowo 1000 hPa i będzie powoli spadać. 

Wiatr będzie słaby i umiarkowany, ale w czasie burz może nabrać charakteru porywistego. Mimo teoretycznie ładnej aury - uważajcie na siebie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze