18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda na 13 i 14 kwietnia

Chmury, śnieg i niskie temperatury. To będzie zimny weekend

12.04.2019  21:49
Pogoda na weekend
Pogoda na weekend Fot: Flickr

W weekend nadal zimno. Niebo będzie mocno zachmurzone, temperatury w najcieplejszych momentach ledwo przekroczą 10 stopni, a z nieba będzie padać deszcz i śnieg. Nici z zabawy w plenerze.

Pogoda w weekend nas nie rozpieści. Dalej będzie zimno i nieprzyjemnie. W części Polski możemy nawet spodziewać się śniegu.

Pogoda na sobotę

W sobotę bardzo zimno - od 3 do zaledwie 9 stopni Celsjusza. Najchłodniej w ciągu dnia Jeleniej Górze - 3 stopnie, nieco więcej - 4 - w Zakopanem, 5 w Łodzi, Opolu i Wrocławiu.

6 stopni w sobotę w Katowicach i Krakowie, 7 kresek na termometrach w Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Koszalinie i Gdańsku. Im bardziej na wschód, tym cieplej, choć dalej zimno, bo tylko 8-9 stopni.

Na południowej połowie kraju w sobotę zachmurzenie duże i całkowite, w pozostałych miejscach niewielkie, z przewagą słońca. Na południu również najbrzydziej. Spadnie deszcz, a miejscami także śnieg. Niestety, będzie też dość wietrznie.

Zimna niedziela palmowa

W niedzielę katolicy pójdą święcić palmy, jeśli to też wasza tradycja, ubierzcie się ciepło. Będzie wprawdzie nieco ładniej niż w sobotę, ale nadal dość chłodno.

Na najwyższe temperatury liczyć mogą mieszkańcy Śląska i Podkarpacia - do 13 stopni na plusie. Od południa po centrum temperatury 12-13 stopni, im dalej na północ, tym chłodniej. Na północnym wschodzie i nad morzem 8-9 stopni. Na północnym zachodzie 10-11. Wyjątkiem będzie Jelenia Góra - 7 stopni i Zakopane - 8.

W niedzielę mniej chmur na południowej i więcej na północnej połowie kraju. Nie powinno już padać, nadal będzie jednak wietrznie.

Przeczytaj więcej
Komentarze