18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Coraz gorsza pogoda w całej Polsce. Będzie szaro i zimno. Wraca śnieg

Redakcja
21.02.2019  08:34
pogoda czwartek
pogoda czwartek Fot: Pixabay

Czwartek przyniesie nam kolejną obniżkę temperatur i jeszcze więcej chmur. Szaro będzie dziś już w całej Polsce. Czekają nas też opady.

Pogoda w czwartek zdecydowanie nie zachwyci. Choć miejscami temperatury utrzymają się jeszcze na poziomie 8 stopni, będzie robiło się coraz zimniej i coraz bardziej zimowo.

Najchłodniej dziś na północnym wschodzie. W Suwałkach temperatura spadnie do 0 stopni, w Białymstoku do 2. Nieco cieplej w Olsztynie tam 4 stopnie na plusie. Podobnie w Zakopanem.

5 stopni Celsjusza pokażą termometry w Lublinie, Warszawie, Gdańsku i Jeleniej Górze.

6 kresek powyżej zera na termometrach w Koszalinie, Bydgoszczy, Toruniu i Łodzi. W Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Wrocławiu, Kielcach i Przemyślu 7 stopni Celsjusza.

Najcieplej - 8 stopni - dziś w Szczecinie, Zielonej Górze i na południu kraju - w Opolu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie.

Czwartek mokry i pochmurny

W czwartek niebo niemal całkowicie zasłonięte chmurami w całym kraju. Z chmur poleje się deszcz, a miejscami sypnie śniegiem.

Nad morzem i na Warmii warto zadbać o parasole, tam padać może dość intensywnie. W pozostałych regionach opady niewielkie, przelotne. Na północnym wschodzie spadnie deszcz ze śniegiem, a na Suwalszczyźnie i wysoko w górach śnieg.

W górach i nad morzem wiatr dość silny i porywisty. Na wybrzeżu do 55km/h, w Karpatach do 80 km/h, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne. W pozostałych częściach kraju wiatr słaby.

Przeczytaj więcej
Komentarze