18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda na czwartek

Deszcz, śnieg i burze, ale coraz cieplej. Uwaga na wiatr

14.03.2019  07:40
Pogoda w czwartek
Pogoda w czwartek Fot: Shutterstock

W czwartek czeka nas dużo chmur i różnorodnych opadów, ale też powolny wzrost temperatur. Uwaga, dziś pojawić się mogą burze!

Czwartek będzie mocno pochmurny i mokry. Jeśli pojawi się słońce, to tylko na chwilę. Z nieba od rana pada za to w wielu miejscach deszcz. Opady spodziewane są w całym kraju, na terenach podgórskich możliwy śnieg i deszcz ze śniegiem. Przez Polskę mogą przejść także burze.

Wiatr w czwartek słaby i umiarkowany, ale momentami też silny i porywisty, nawet do 60 km/h. Nad morzem i na terenach podgórskich do 70 km/h, a wysoko w górach nawet do 90 km/h.

W czwartek nawet 10 stopni

Temperatury nieco wyższe niż wczoraj. Najchłodniej w Suwałkach i Zakopanem. 4 stopnie Celsjusza. 6 stopni w Białymstoku i Olsztynie. 7 stopni w Gdańsku, Koszalinie, i Szczecinie. 8 stopni dziś w Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Kielcach, Lublinie i Jeleniej Górze. 9 stopni dziś w Zielonej Górze, Krakowie, Rzeszowie i Przemyślu. Nawet do 10 stopni we Wrocławiu, Opolu, Katowicach. 

Przeczytaj więcej
Komentarze