18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

I znowu załamanie pogody. Będzie zimno i szaro. Pojawi się nawet śnieg

Redakcja
01.03.2019  08:19
pogoda piątek
pogoda piątek Fot: Wikipedia

Piątek przyniesie nam nagłe pogorszenie pogody. Zrobi się zimno i pochmurno, w całym kraju będzie też padać. Na chwilę wróci do nas śnieg.

Dziś znowu chłodniej i nieprzyjemnie. We wschodniej części kraju dość mocno, porywiście powieje. W górach wiatr w porywach do 60km/h. W pozostałych miejscach wiatr słaby i umiarkowany.

Dzień będzie szary i mokry. Na niebie dominować będą chmury, na wschodzie możemy jednak liczyć na chwilowe, niewielkie przejaśnienia.

Na północy, wschodzie i na terenach podgórskich możliwe niewielkie opady śniegu i deszczu ze śniegiem, w górach śnieg. Na południowym zachodzie i południu delikatne opady deszczu.

Temperatury dość niskie. Najcieplej 8 stopni Celsjusza w Zielonej Górze i Szczecinie. 7 stopni w Opolu, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie.

Do 6 stopni dziś w Koszalinie, Gorzowie Wielkopolskim i Poznaniu. Zaledwie 5 kresek powyżej zera na termometrach w Bydgoszczy, Toruniu, Łodzi, Kielcach Warszawie, Rzeszowie i Przemyślu. W Gdańsku 3 stopnie , w Zakopanem, Białymstoku i Olsztynie tylko 2. W Suwałkach -1 stopień Celsjusza.

Przeczytaj więcej
Komentarze