18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To początek pięknego weekendu? Dziś ciepło, w części Polski bardzo słonecznie

Redakcja
15.02.2019  08:25
pogoda piątek
pogoda piątek Fot: Pixabay

Piątek przyniesie nam mały przedsmak wiosny. Będzie ciepło, a na niebie coraz mniej chmur i coraz więcej słońca. Tylko na wschodzie pochmurno, ale i tam z biegiem dnia robić się będzie coraz przyjemniej. 

Piątek zapowiada się ciepły i w części Polski naprawdę przyjemny. Na zachodzie kraju zaświeci słońce, na większość dnia znikną też chmury. We wschodniej części niestety nie będzie już tak przyjemnie.

Zachmurzenie będzie duże, a z nieba spadnie mżawka. A jednak, z biegiem dnia robić się będzie coraz ładniej i od zachodu chmury ustępować będą słońcu.

Temperatury w piątek powyżej zera. Najchłodniej w Zakopanem 3 stopnie i Suwałkach 4 stopnie Celsjusza. 5 stopni Celsjusza w Białymstoku i Przemyślu. 6 stopni Celsjusza w Rzeszowie, Krakowie, Kielcach i Olsztynie.

7 stopni dziś w Katowicach, Łodzi, Toruniu, Bydgoszczy, Koszalinie i Gdańsku. W Warszawie, Poznaniu i Gorzowie Wielkopolskim 8 stopni Celsjusza. 9 w Zielonej Górze i Szczecinie. W Jeleniej Górze i Opolu 10 stopni Celsjusza. We Wrocławiu nawet 11!

W piątek wiatr słaby i umiarkowany. Z rana na południowym zachodzie pojawią się mgły.

Przeczytaj więcej
Komentarze