18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda na piątek. Czeka nas dużo słońca, ale będzie dość wietrznie

Redakcja
08.02.2019  08:23
pogoda piątek słońce mżawka wiatr
pogoda piątek słońce mżawka wiatr Fot: Wikipedia

Piątek przyniesie nam dodatnie, a miejscami nawet dość wysokie jak na zimę temperatury. Na zachodzie i północy będzie bardzo wietrznie.

W piątek sporo słońca. Choć w przeważającej większości (zwłaszcza na północnym wschodzie i północy) niebo będzie zachmurzone, czekają nas dziś większe, długotrwałe rozpogodzenia.

Rano na wschodzie i północnym wschodzie możliwe opady deszczu i mżawki, a miejscami także deszczu ze śniegiem. Na drogach pojawić się może przez to gołoledź. Deszcz delikatnie kropić może dziś także nad morzem.

Temperatury w całej Polsce powyżej zera. Najcieplej na zachodzie kraju. W Szczecinie nawet 7 stopni, w Zielonej Górze, Wrocławiu i Opolu 6.

5 stopni Celsjusza dziś w Katowicach, Warszawie, Poznaniu i Gorzowie Wielkopolskim. 4 kreski pokażą termometry w Krakowie, Rzeszowie, Kielcach, Łodzi i Koszalinie.

Najchłodniej dziś na północnym wschodzie - w Suwałkach i Białymstoku - a także w Zakopanem, tylko 2 stopnie. 3 stopnie w Przemyślu, Lublinie, Olsztynie i Gdańsku.

W piątek na zachodzie i północy Polski może dość mocno, porywiście powiać. W pozostałych regionach wiatr słaby i umiarkowany.

Przeczytaj więcej
Komentarze