18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

piątek, piąteczek, piątunio

UWAGA! Upaaaał! Piątek będzie bardzo gorący. Ok, nie dla wszystkich...

18.07.2019  21:40
UWAGA! Upaaaał! Piątek będzie bardzo gorący. Ok, nie dla wszystkich...
UWAGA! Upaaaał! Piątek będzie bardzo gorący. Ok, nie dla wszystkich... Fot: Shutterstock

Lato! Lato! W końcu wraca do nas piękna pogoda, a lipiec z października stanie się lipcem. Piątek w większości kraju będzie przyjemnie gorący!

Nawet 28 stopni Celsjusza, trochę słońca, ale też sporo chmur i burze - to w dużym skrócie czeka nas w piątek. Koniec z nieprzyjemnym zimnem, wraca do nas lato. Nadchodzi od południa Polski.

Gorący piątek

Najgoręcej będzie w pasie południowym - w Opolu 28, w Katowicach i Rzeszowie 27. Im bardziej na północ, tym "zimniej", ale ciągle ciepło - jeśli nie gorąco. W pasie centralnym - od Lublina, przez Warszawę, Łódź i Poznań, po Zieloną Górę i Gorzów Wielkopolski - 26-27 stopni. Na północy kraju od 25 w Szczecinie, przez 24 w Gdańsku, po 23 w Suwałkach.

Tam gdzie najchłodniej, będzie jednak najbardziej słonecznie. Na północnym wschodzie chmur będzie niewiele, w przeciwieństwie do reszty kraju. W całej Polsce spodziewać się możemy przelotnych opadów deszczu, a na południu i zachodzie burz. W ich czasie wiatr może wiać w porywach do 65 km/h.

Przeczytaj więcej
Komentarze