18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W poniedziałek ciepło i całkiem słonecznie. Uważajcie na mgły

Redakcja
18.02.2019  08:31
pogoda poniedziałek
pogoda poniedziałek Fot: Pixabay

Poniedziałek przyniesie nam bardzo przyjemny początek tygodnia. Na niebie przeważać będzie słońce, a temperatury poszybują nawet do 14 stopni Celsjusza. IMGW ostrzega przed gęstymi mgłami.

Od samego rana w zachodniej i południowej części polski słonecznie, z niewielkimi zachmurzeniami. Gorzej na wschodzie, w centrum i na północy - tam zachmurzenie duże i umiarkowane, ale z dłuższymi przejaśnieniami. Miejscami spaść może w tych obszarach niewielki, przelotny deszcz.

Najchłodniej dziś w Suwałkach - tylko 5 stopni Celsjusza. W Białymstoku niewiele cieplej - 6 stopni. 7 stopni Celsjusza w Olsztynie, 8 w Lublinie, Warszawie i Gdańsku. W Koszalinie, Bydgoszczy i Toruniu 9 stopni.

Zdecydowanie cieplej na południu i zachodzie kraju. W Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Łodzi, Kielcach - 10 stopni Celsjusza. Jedna kreska więcej na termometrach w Rzeszowie i Przemyślu. W Zakopanem i Zielonej Górze 12.

13 stopni Celsjusza dziś w Katowicach, 14 w Krakowie, Opolu, Jeleniej Górze i Wrocławiu.

W poniedziałek spokojnie, z lekkim wiatrem w całej Polsce

Rano możliwe mgły ograniczające widoczność nawet do 100 m. Najgorzej w województwach łódzkim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim i pomorskim.  

Przeczytaj więcej
Komentarze