18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W poniedziałek powrót zimy. Śnieżyce w prawie całej Polsce

Redakcja
04.02.2019  08:20
pogoda poniedziałek śnieg
pogoda poniedziałek śnieg Fot: Pixabay

Poniedziałek przywita nas intensywnymi opadami w prawie całym kraju. Będzie biało, ale dosyć ciepło. Na wschodzie możliwe roztopy.

Pogoda w poniedziałek to kolejny już powrót zimy. Choć termometry wskazywać będą temperatury powyżej zera, z nieba będzie sypał śnieg.

W całym kraju niebo dziś zachmurzone, z większymi przejaśnieniami, a nawet rozpogodzeniami na północy kraju. Wszędzie będzie też padać, z rana intensywnie, z biegiem dnia przelotnie. Na wschodzie początkowo deszcz ze śniegiem, później tak jak w całej Polsce - śnieg.

Temperatury dziś przeważnie dodatnie. W ciągu dnia najcieplej w Szczecinie, tam 3 stopnie Celsjusza. 2 stopnie w Koszalinie i Warszawie oraz na wschodzie - od Przemyśla, przez Rzeszów, Lublin, po Białystok.

W Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Łodzi, Kielcach, Krakowie i Wrocławiu 1 stopień. Zero pokażą dziś termometry na Warmii i Mazurach, a także w Bydgoszczy i Toruniu, Zielonej Górze, Katowicach i Opolu.

Niewiele na minusie dziś tylko w Zakopanem i Jeleniej Górze, tam do -2 stopni.

Przeczytaj więcej
Komentarze