18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sylwester w plenerze? Załóż rękawiczki i kaptur. Może popadać [POGODA]

Redakcja
31.12.2018  08:53
Pogoda sylwester
Pogoda sylwester Fot: Shutterstock

Sylwester przyniesie nam ochłodzenie i lokalne przymrozki. Pojawią się też przelotne opady, choć dzień będzie przeważnie pogodny.

Jeśli planujecie Sylwestra pod chmurką, przygotujcie na tę okazję ciepłe ubrania. Poniedziałek przyniesie bowiem ochłodzenie z niewielkimi opadami deszczu i deszczu ze śniegiem.

Chłodniej, ale nie wszędzie. Pogoda na poniedziałek

W ciągu dnia czeka nas spore zachmurzenie, jednak słońce co raz wyglądać będzie zza chmur i to na dłuższy czas. Najwięcej pojawi się go na północy i zachodzie kraju. Możliwe są deszcz i deszcz ze śniegiem, zaś w górach obfite opady śniegu.

Temperatura 31 stycznia osiągnie nawet 6 stopni Celsjusza. Najchłodniej będzie na północnym wschodzie - o stopni, przez jeden w Lublinie i Olsztynie, 2 w Krakowie i Kielcach, 3 w centrum Polski i na Śląsku, 4 w Wielkopolsce i na wybrzeżu, po 5-6 na zachodzie i północnym zachodzie kraju.

Sylwester 2019. Jaka pogoda czeka imprezowiczów?

Wieczorem i w nocy w całej Polsce raczej pochmurno. Mogą pojawić się opady deszczu, na północnym wschodzie marznącego i powodującego gołoledź, a na południu Polski także deszczu ze śniegiem. W Małopolsce i na Podkarpaciu spadnie śnieg.

Temperatury wahać się będą od -5 stopni w górach, po 3 stopnie na zachodzie kraju. W rejonach północnych, na północnym zachodzie 2-3 stopnie, w Wielkopolsce 2, Małopolsce 1-2, W centrum około zera, na północnym wschodzie -2, -3, a na południu, wschodzie i południowym wschodzie -1, -2 stopnie Celsjusza.  

Czytaj także
Przeczytaj więcej