18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda na środę. Ciepło i prawie bezchmurnie. Zaświeci dziś słońce!

Redakcja
16.01.2019  08:31
pogoda środa
pogoda środa Fot: PxHere

W środę w całym kraju temperatury nie spadną poniżej zera, a padać będzie tylko przelotnie. Czeka nas spokojny, ciepły dzień.

Środa 16 stycznia przyniesie nam chwilę ulgi od nieprzyjemnego wiatru, mrozu, braku słońca i ciągłych opadów. Może wprawdzie miejscami popadać deszcz (na krańcach wschodnich początkowo śnieg przechodzący w deszcz ze śniegiem), jednak tylko przelotnie, a temperatury - nawet na wschodzie i w górach - nie spadną poniżej zera.

Najcieplej będzie dziś na północnym zachodzie, tam nawet 7 stopni Celsjusza. 6 we Wrocławiu i Opolu, 5 w Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu, Zielonej Górze i Jeleniej Górze. W Łodzi i Katowicach 4. W pasie wschodnim nieco chłodniej. W Kielcach, Warszawie, Olsztynie, Krakowie 3. 2 na południowym wschodzie, 0 na wschodzie i północnym wschodzie.

Wiatr w środę słaby i umiarkowany. Silniej zawieje rano na południu kraju - w porywach do 80 km/h powodując zawieje i zamiecie - oraz na północy - w porywach do 60 km/h.

Przeczytaj więcej
Komentarze