18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mroźny poranek, zimny dzień. Trochę popruszy, gdzieniegdzie zaświeci też słońce

Redakcja
23.01.2019  08:26
pogoda środa
pogoda środa Fot: Wikipedia

Środa zapowiada się mroźnie, ale całkiem przyjemnie. Miejscami spadnie śnieg, będzie dość pochmurnie, ale niebo przejaśniać się będzie na dłużej.

W środę w części Polski musimy liczyć się z naprawdę srogim mrozem. Na południu od rana termometry pokazują niskie, dwucyfrowe temperatury. Najzimniej jest w Zakopanem, tam nawet -18 stopni. W Jeleniej Górze -15. Bardzo zimno też na północnym wschodzie. W Olsztynie -10, w Suwałkach -11, w Białymstoku -12.

W ciągu dnia zrobi się troszkę ciepłej, ale mróz trzymał będzie w całym kraju. Najzimniej w Suwałkach -6 stopni. Odrobinę mniej, bo -5, w Zakopanem i Jeleniej Górze. -4 na wschodzie, w centrum i w Gdańsku. -3 na Śląsku w Małopolsce i Wielkopolsce. Najcieplej nad morzem - tam jedynie -2 stopnie.

Śnieg, choć niewielki, spadnie dziś na południowym wschodzie i południu Polski. Wiatr w środę w całym kraju lekki i umiarkowany. Niebo w większości kraju będzie niestety dość zachmurzone, choć słońce wychodzić będzie zza chmur dziś na nieco dłużej. Najwięcej zobaczymy go na północy kraju.

Przeczytaj więcej
Komentarze