18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odrobina słońca, ale nie na długo. Do czwartku zrobi się paskudnie

07.05.2019  21:47
Pogoda na środę

Pogoda w środę przyniesie odrobinę nadziei na piękną wiosnę, ale do myślii tej się nie przywiązujmy. Słońca na niebie będzie coraz mniej, a chwilowy wzrost temperatur szybko pójdzie w niepamięć. Już w czwartek znowu czekają nas gorsze warunki.

Tęsknicie za ciepłą wiosną? No to nie mamy dobrych wiadomości - ciągle się do nas ona nie wybiera. Po nocy z ogarniającymi całą Polskę przymrozkami, czas nas chwilowa poprawa pogody i kolejne załamanie.

Ładna środa, paskudny czwartek

W środę temperatury poszybują nawet do około 20 stopni. Najcieplej będzie na południowym zachodzie, najzimniej w Zakopanem i na wschodzie kraju.

Pogoda

Niestety, stan ten nie utrzyma się zbyt długo, bo w czwartek temperatury spadną o kilka stopni, niebo przesłonią chmury i poleje się deszcz.

W środę odrobina słońca

Choć na niebie w środę pojawią się chmury, nie będzie ich specjalnie dużo i cieszyć będziemy się słońcem. Nie powinno padać, ale w części kraju dość mocno powieje. Tylko na wschodzie wiatr słaby, w pozostałych częściach Polski umiarkowany i silny, porywisty.

Czytaj także
Przeczytaj więcej