18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czasem słońce, czasem deszcz

Pogoda na weekend. Chwilowa poprawa i... znów będzie lało

24.05.2019  22:09
Pogoda na weekend. Chwilowa poprawa i... znów będzie lało
Pogoda na weekend. Chwilowa poprawa i... znów będzie lało Fot: Wikipedia

W sobotę czeka nas mała poprawa pogody, ale lepiej się do niej nie przywiązujmy. W niedzielę znowu zrobi się pochmurno, a w poniedziałek wrócą opady.

Deszcz, burze i ciągle wahania pogody już za nami? Nic z tego! Na zalanych terenach dalej będzie mokro i deszczowo, a trudna sytuacja utrzyma się najprawdopodobniej przez cały kolejny tydzień. W pozostałych częściach Polski sobota przyniesie nieco słońca, w niedzielę wrócą chmury, a w poniedziałek deszcz.

Pogoda na sobotę

Na północy i zachodzie kraju sporo słońca, choć przejściowo dalej pochmurnie. Na południowym wschodzie niestety dalej szaro i mokro - deszcz nie odpuści, a IMGW podtrzymuje ostrzeżenia przed powodziami dla województw podkarpackiego, lubelskiego i małopolskiego.

Najchłodniej w sobotę na wybrzeżu - 15 stopni Celsjusa. Reszta Polski 18 do nawet 22 stopni.

Pogoda

Pogoda w niedzielę

W niedzielę sytuacja na południowym wschodzie niezmienna - dalej chmury, deszcz i burze. Reszta Polski nieco mniej słoneczna niż w sobotę, głównie pochmurna. Nie powinno jednak padać.

Temperatury od 14 na wybrzeżu, 16 na Warmii i Mazurach, przez 18-19 na północy i w centrum, po 21-22 na południu.

Pogoda
Przeczytaj więcej
Komentarze