18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda na weekend

Będzie cieplej, ale co z tego? Słońcem się nie nacieszymy!

10.05.2019  17:07
Będzie cieplej, ale co z tego? Słońcem się nie nacieszymy!
Będzie cieplej, ale co z tego? Słońcem się nie nacieszymy! Fot: Shutterstock

Weekend przyniesie chwilowe, lekkie ocieplenie (od poniedziałku znów zimno) i sporo deszczu. Na piękną wiosnę ciągle musimy jeszcze trochę poczekać.

Weekend powinien być słoneczny i przyjemny? Też tak myślimy i też smutno nam, że taki nie będzie. W sobotę i (częściowo) niedzielę będzie wprawdzie nieco cieplej niż przez kilka ostatnich dni, ale na niebie królować będą chmury. A z chmur tych oczywiście poleje się deszcz.

Pogoda na sobotę

Już w nocy z piątku na sobotę będzie padało i grzmiało, po czym nad ziemią pojawią się mgły. Stan ten utrzyma się do rana, więc jeśli planujecie na ten czas podróże, uważajcie na drogach!

W sobotę w całym kraju pochmurnie, z biegiem dnia coraz bardziej. Pojawią się też przelotne opady deszczu. Możemy wprawdzie liczyć na przejaśnienia, ale nie spodziewajmy się zbyt dużo słońca.

Temperatury w sobotę poszybują lekko w górę. W Krakowie możliwe 20 stopni, w Katowicach 19. Najchłodniej nad morzem - zaledwie 14 stopni Celsjusza.

Pogoda
Pogoda na niedzielę

Jeśli w sobotę brakowało wam słońca, wiedzcie, że... w niedzielę będzie go jeszcze mniej. Jedynie przed południem mieszkańcy wschodnich części Polski mogą liczyć na jego piękne promienie, ale z biegiem dnia i oni je stracą. Niebo będzie niemal całkowicie zachmurzone w całym kraju.

Co z temperaturami? Nad morzem i na zachodzie zrobi się chłodniej, a we wschodniej połowie kraju cieplej. Termometry pokażą od 9 do nawet 22 stopni. 

Pogoda
Przeczytaj więcej
Komentarze