18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda na wtorek

We wtorek zimno, ale słonecznie. Uwaga na śliskie drogi

18.03.2019  22:21
Pogoda na wtorek. Uwaga, z rana ślisko!
Pogoda na wtorek. Uwaga, z rana ślisko! Fot: Pixabay

We wtorek z rana czekają nas chmury i deszcz, a później rozpogodzenie. Mimo słońca będzie niestety dość chłodno. W części kraju będzie też dość wietrznie.

Wtorek przyniesie nam sporo słońca. Choć ranek przywita nas chmurami i deszczem, z biegiem dnia będzie robiło się coraz ładniej.  Najwięcej chmur będzie na północnym wschodzie i południu, ale i tam z godziny na godzinę będzie tylko przyjemniej. W górach spaść może śnieg, na Śląsku i północnym wschodzie - deszcz ze śniegiem. 

Wiatr we wtorek umiarkowany, miejscami silny i porywisty. Rano na Warmii i Mazurach oraz Podlasiu możliwe oblodzenie.

We wtorek zimno. Maksymalnie 8 stopni

Wtorek choć słoneczny, zapowiada się zimny. Najchłodniej będzie w Zakopanem, tam tylko 3 stopnie Celsjusza. Nieco cieplej w Suwałkach - 5 stopni. W Gdańsku tylko 6 kresek powyżej zera.

7 stopni Celsjusza w Koszalinie, Olsztynie, Białymstoku, Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy, Poznaniu, Łodzi, Kielcach, Lublinie, Przemyślu, Jeleniej Górze i Zielonej Górze. 8 stopni we wtorek w Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Wrocławiu, Opolu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie.

Przeczytaj więcej
Komentarze