18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogoda na wtorek

Ostatni oddech i... UPAŁ! Nieznośny skwar znowu nadciąga

Emilia Waszczuk
17.06.2019  21:59
Pogoda na wtorek. Wracają upały
Pogoda na wtorek. Wracają upały Fot: Pixabay

Chwila odpoczynku od nieznośnych upałów mija nieubłaganie. Jeszcze we wtorek będzie można nieco odetchnąć, ale od środy znów wrócą ukrop i burze.

Cieszcie się chwilowym obniżeniem temperatur, bo upały wracają. Wtorek będzie jeszcze całkiem przyjemny, ale od środy słupki rtęci na termometrach znów poszybują w górę, a do niebezpiecznych zjawisk poza upałem dołączą też burze.

Pogoda we wtorek

We wtorek od zachodu napływać będzie do Polski cieplejsze powietrze,  temperatury nie osiągną jednak tak krytycznego stanu, jak jeszcze kilka dni temu. Na termometrach odnotujemy maksymalnie 28-29 stopni w województwach wielkopolskim i lubuskim.

W pozostałej części Polski temperatury od 24 do 26 stopni Celsjusza. Wyjątkiem będzie Zakopane - Tam jedynie 20 stopni.

Wtorek będzie raczej suchy i słoneczny. Zachmurzenie niewielkie i umiarkowane wszędzie poza południowym wschodem. Tam chmur na niebie będzie więcej i polać się z nich może trochę deszczu. Synoptycy spodziewają się też niewielkich burz w tym rejonie, z porywami wiatru do 60 km/h.

Przeczytaj więcej
Komentarze