18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wtorek ciepły i słoneczny, ale uwaga, od zachodu nadciągają chmury

Redakcja
19.02.2019  08:28
pogoda wtorek
pogoda wtorek Fot: Pixabay

We wtorek mieszkańców większości polskich województw czeka słońce i wysokie temperatury - nawet prawie 15 stopni! Niestety, z biegiem dnia pogoda będzie się psuła.

Od samego rana cieszyć będziemy się dziś słońcem. Z rana chmury jedynie na północnym wschodzie, ale z godziny na godzinę będą one zanikać.

Niestety, z biegiem dnia robić się będzie coraz bardziej szaro. Chmury wędrujące z północnego zachodu praktycznie całkowicie przysłonią w końcu niebo. Na północy i zachodzie możliwe opady deszczu.

Najcieplej dziś w Opolu i Wrocławiu, tam 14 stopni Celsjusza. Trochę chłodniej, 12 stopni Celsjusza w Krakowie, Katowicach i Jeleniej Górze. 11 stopni dziś w Lublinie, Kielcach, Łodzi i Warszawie. 10 stopni w Zielonej Górze, Poznaniu i Rzeszowie.

W pozostałych częściach kraju temperatury poniżej 10 stopni. W Przemyślu, Białymstoku i Olsztynie na termometrach 9 kresek. W Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim, Gdańsku, Bydgoszczy i Toruniu 8 stopni Celsjusza. 7 w Zakopanem i Koszalinie, 6 w Suwałkach.

Wiatr we wtorek umiarkowany, na południu Polski i nad morzem silny i porywisty, do 60-65 km/h.

Przeczytaj więcej
Komentarze